Yunus Emire
Hukuk ve Danışmanlık

Av. Yunus EMİRE

HUKUK BÜROMUZA GENEL BİR BAKIŞ

Kuruluşumuzdan günümüze kadar gelişerek büyüyen, uzman ve dinamik kadromuzla müvekkillerimize hukukun çok çeşitli dallarında danışmanlık ve destek hizmetlerini; öncelikle iş dünyasının gereklerine uygun, erişilebilir ve şeffaf çözümler sunmak üzere Avukat Yunus EMİRE tarafından kurulmuştur. Büromuz, kurumsal bir anlayışla, hızlı, etkin ve sonuç odaklı çözümler sunmayı ve yatırım danışmanlığı alanında güvenilir bir partner olmayı önemsemektedir.

Kurucu Avukat Yunus EMİRE telekomünikasyon şirketleri (Türk Telekom, TT Mobil, Assistt A.Ş., TT Net) ve Fırat Plastik gibi birçok firma ile sözleşmeli/kadrolu avukat kimliği ile kurumsal çalışma kültürü edinmiş, regülasyon ve uyum, dava ve dosya avukatlığı alanlarında geniş tecrübe, bilgi ve birikim sahibidir. İngilizce, Bulgarca ve Rusça dillerine hâkim kadrosuyla müvekkillerine uluslararası alanda da destek vermektedir.

Büromuz, İş Hukuku başta olmak üzere, İdare ve Vergi Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Ceza Hukuku, Ticaret ve Takip Hukuku ve diğer hukuk alanlarındaki deneyimlerini inhouse ve outsource modellerde müvekkillerinin hizmetine sunmaktadır.

Türk Telekomünikasyon A.Ş., ve TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.’ne öncelikle olarak, çalışma ilişkisinden kaynaklı iş davaları; işçilik alacakları, işe iade, hizmet tespit, tazminat davaları, kira sözleşmelerinden kaynaklanan tahliye, ecrimisil gibi baz istasyonu davaları ile yine bu kapsamda belediye uyuşmazlıklarından kaynaklı iptal ve tam yargı davaları, bayi, satış pazarlama, reklam müşteri hizmetleri gibi hususlarda hizmet vermiş, oldukça tecrübeli bir kadromuz mevcuttur.

Bu kapsamda tecrübemiz ve bilgi-birikimimizle sizlere değer katmayı, her türlü hukuki konuda sizlere destek vermeyi taahhüt eder, ortak noktada çalışmayı temenni ederiz.